Get linked in
Advertisement
Hoofdmenu
Home
Artikelen
Inkoopmodellen
Begrippenlijst
In het nieuws
Inkoop Testen
Spreekuur aanbesteden
- - - - - - -
Waarom Aanbestedingsmakelaar?
- - - - - - -
Zakendoenmethetrijk
Zakendoenmetdeoverheid
- - - - - - -
Inkoop linking
- - - - - - -
Laatste vacatures
- - - - - - -
Inkoopbanen
- Overheidsinkopers (WO niveau)
Accountmanager Supply Chain Defensie
Contractmanager - Defensie -
Senior Verwerver - Defensie
Uw inkoopvacature ?
Inkopers op golfbaan
22 september
Zuid Holland
Inkoopbijeenkomsten!
- Workshop: Hoe verkoop ik mezelf ?
- Workshop bid-tendermanagement
-- "Inkopers op de golfbaan 2010 -2"
Hulp bij aanbesteden?

Inkoopwijsheid.....

Als je het "Functioneel" omschrijft, krijg je de middelen die echt werken.

Hier uw boodschap?

Informeer naar de mogelijkheden!

 

Nieuwsbrief






Weblog CPO Rijk
RSS feeds
Altijd het laatste nieuws van aanbestedingsmakelaar.nl met de onderstaande rss feeds
Aandachtpunten dienstverleningsafspraken (II) PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Drs M.J.Brugman   
woensdag 30 juni 2010

Interne Dienstverleningsafspraken krijgen een steeds belangrijkere rol in de dienstverlening tussen   overheidsorganisaties onderling. Meer overheidsorganisaties bundelen hun ondersteunende diensten in bijvoorbeeld Shared Service Center of zelfstandige bestuurorganisaties en leveren produkten en diensten aan collega-overheidsorganisaties. Een dienstverleningsafspraak, soms een 'Service Level Agreement' of 'Dienstverleningsovereenkomst' genoemd, kan een organisatie vele voordelen bieden. Een DVA regelt als het ware de onderlinge afspraken binnen de context van een professionele samenwerking.

Dienstverleningsafspraken wijken af van formele contracten omdat aan contracten een formeel juridische basis ten grondslag ligt, vastgesteld in het burgerlijk wetboek en onderbouwd met Jurisprudentie. Het doel van het maken van dienstverleningsafspraken (in termen van levering, kwaliteit en kosten van de dienstverlening) tussen de opdrachtgever en opdrachtnemer is om de dienst/ levering inzichtelijk te maken, te verbeteren en te reguleren. Het uitgangspunt is dat de gemaakte afspraken, ieders verantwoordelijkheid duidelijk maken en dat inzicht wordt verkregen in de te leveren dienstenniveau.

Lees meer voor lijst met aandachtspunten

(uit de oude doos)

Reacties

Reacties...
  • Houd de reactie netjes en passend bij het artikel waarop u reageert.
  • Val de auteur van het artikel of anderen niet persoonlijk aan.
  • Maak geen reclame voor andere sites. Dit zal worden verwijderd.
  • Als je de verkeerde veiligeheidscode hebt ingevuld, vernieuw dan eerst de pagina voordat u weer op Verstuur klikt. U krijgt een nieuwe code..
Naam: *
E-mail
Homepage
Titel:
BBCode:Web-AdresE-mailVetCursiefOnderlijndQuoteCodeStart LijstLijst ItemSluit Lijst
Reactie: *



Code:* Code:

 
< Vorige   Volgende >
Zoek
Column
Inhuur derden: HR of inkoop, maar wat wil de klant?

Ir Rik Stumpel

Lees meer...
 
Inkoopbureau

Uw partner bij inkoop en     (EU-)aanbesteden

Werving, Selectie, Interim, Projecten, deta-vast aanstellingen

www.InQuest.nl 

Publiek 2010/2011

Advertisement
Werken bij het rijk?

Uw column, artikel of... ?

Neem contact op zodat wij uw bijdrage kunnen opnemen!

Who's Online
We hebben 3 gasten online
TAGS

EU-aanbesteden Aanbestedingswet Naleving      OVERHEIDSINKOPEN Inkoopmanager Inkopers Aanbesteden Aanbesteding BAO BASS Openbaar Niet-Openbaar EUROPEES Integriteit Publicaties INKOOPVRAAG Aanbestedingsmakelaar Inkoopprofessional Tender Tendering 2B procedure residuaire diensten AANBESTEDINGSRECHT Jurisprudentie overheidsopdrachten Leveranciers- management CONTRACTMANAGEMENT inkopen en aanbesteden

  | Top |
Heeft u vragen of opmerkingen over deze website? Maak dan gebruik van het contactformulier.
Aanbestedingsmakelaar.nl © 2007. Onderdeel van Aanbestedingsmagazine.
De auteur en/of eigenaar van deze site is niet aansprakelijk voor de inhoud van de artikelen of links.
Mocht - buiten onze bedoeling - twijfel bestaan over het auteursrecht op gegevens of afbeeldingen op deze site en/of pagina's neem dan contact op middels het contactformulier.
Deze site is met zorgvuldigheid samengesteld, aansprakelijkheid in enige vorm kan aanbestedingsmagazine echter niet aanvaarden.
Design by JoAx Design ©
Login





Wachtwoord vergeten?
Admin